ASENALAR HAREKET FORUM

ASİ BİR ÜLKÜCÜYÜM BİLİN VUCUDUMU DİLİM DİLİM DİLİN ADIMI SOYADIMI SİLİN KANI KANIN YIKADIGI ANDIR BU


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KURALLARIMIZ

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 KURALLARIMIZ Bir Salı Ağus. 14, 2012 7:49 pm

Admin

avatar
Admin
Admin
1. Forum Türk Milleti'ne ait olduğu için, forumda yalnızca Türkçe paylaşımlar yapabilir ve yalnızca Türkçe isimlerle üye olabilirsiniz. Çeçen, Laz, Gürcü, Arnavut, Kürt vs gibi etnik çağrışım vurgulayacak lakaplar takma ad olarak kullanılamaz.

2. Forumumuza, Yüce Dinimiz İslam, Türklük ve mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Ülkücü Hareket'e muhalefet edecek, ters düşecek hiçbir konu eklenemez. Ekleyenler ve eklenen konular derhal silinir.

3. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu; Atamız Gazi Mustafa Kemal ******; ebedi liderimiz Başbuğ Alpaslan Türkeş, büyük Türkçü Hüseyin Nihal Atsız hiçbir şekilde eleştirilemez. Hiçbir şekilde aleyhlerine yazı yazılamaz.

4. MHP,, Ülkü Ocakları,ve Türk Federasyonları eleştirilemez. Parti liderleri, teşkilat başkanları ve reisler aleyhine; yanlış anlamalara sebebiyet vererek davaya zararlı olmaları nedeniyle, aleyhte yazılar yazılamaz. Hakaretlerde bulunulamaz. Bilirsiniz hareketimiz içerisinde bir kural vardır: Lider- Teşkilat- Doktrin asla tartışılmaz.

5. Forumlarda yazılan yazılar şahısları bağlar. Hiçbir şekilde ülkücü camianın resmi görüşlerini temsil etmez. Yazılan yazılardan dolayı ortaya çıkabilecek hukuki sorumluluklar siteyi bağlamaz. Bu siteye yazılan her yazıdan dolayı ortaya çıkacak kanuni sorumluluk iletiyi gönderene aittir. Siteye üye olanlar bunu peşinen kabullenmiş sayılır.

6. Siteye giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, haber sayfalarında yapılan yorumlar, Forum sayfalarına gönderilen iletiler, şiir sayfasına eklenen şair ve şiirlerin doğruluğu hukuki, cezai sorumluluğu bu yazıyı gönderene aittir. Resmi makamlar tarafından yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır.

7. Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Forumumuz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

8. Sitenin kullanımı esnasında üçüncü şahısların neden olduğu hasar, kayıp ve zararlardan site sorumlu değildir. Sitede bulabileceğiniz belge ve dosyalar içinde yer alan bilgilerin tümünün doğruluğuna ASENALAR HAREKET FORUM garanti vermez ve bunlardaki hata, eksiklik nedeniyle oluşabilecek sonuçlarıyla ilgili hiçbir yasal sorumluluğu ve/veya yükümlülüğü kabul etmemektedir.

9. Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren Konular açılamaz.

10. Kişisel tartışma ve fikirler Özel Mesaj ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.

11. Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

12. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan Başlıklar silinebilir veya ilgili bölüme taşınabilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz.

13. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve Boarda girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla elektronik posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumda olan üyeliği derhal silinir.

14. Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek site veya bölüm yöneticilerinin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

15. Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklâmlar, Özel Mesajlar dâhil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.

16. Forumun Kurallarına uymayan Katılımcıların Forumda yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

17. Forum Kuralları her zaman değiştirebilAir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

18. Forumda Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez.

ASENALAR HAREKET FORUM YÖNETİMİ

Kullanıcı profilini gör http://asenalarhareketi.hareketforum.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz